ملزومات نمایشگاهی

استفاده بهینه از فضای موجود در غرفه های نمایشگاهی برای جذب بازدیدکنندگان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

standss

ملزومات نمایشگاهی

استفاده بهینه از فضای موجود در غرفه های نمایشگاهی برای جذب بازدیدکنندگان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هر شخص تقریبا ۳ ثانیه وقت صرف می کند تا آنچه شما در معرض نمایش قرار داده اید را جذب کند. اگر شما موفق نشوید در این ۳ ثانیه کوتاه پیام خود را به او برسانید، او را برای همیشه از دست داده اید. در صورتی که شرکت خود را با جذاب ترین و حرفه ای ترین روش ممکن در معرض نمایش قرار دهید، سرمایه ای که برای بازاریابی و تبلیغات صرف کرده اید، هدر نرفته است. ما در نفیس می توانیم به شما در این پروسه کمک کنیم و ملزومات غرفه شما مانند انواع استند (رول آپ، گردان، خرچنگی، کراس و …)، پاپ آپ، میز کانتر، جای کاتالوگ، بنر و غیره را تامین کنیم.

در هر سطح که فعالیت می کنید، ما در نفیس می توانیم غرفه ای برای شما طراحی کنیم که توانایی های اصلی شرکت شما را برجسته و شفاف بیان نماید و با طراحی های گرافیکی قوی، هویت تجاری شما را تقویت خواهیم کرد.

سایر امور نمایشگاه

ما در نفیس تمامی فعالیت های مربوط به طراحی و اجرای غرفه نمایشگاه،  تولید تیزر های تبلیغاتی، تولید نمایش های مولتی مدیا (فلش)، هدایای تبلیغاتی و سایر امور مربوط به نمایشگاه شما را به عهده می گیریم تا شما نگران برقراری ارتباط با فروشنده های دیگر نباشید و تمرکز خود را روی معرفی محصولات خود بگذارید.

[hozbreak]