کاتالوگ دیجیتال و مولتی مدیا

چرا ساده، وقتی می توانید جذاب و پویا باشید؟

digital-catalogبیشتر از ۱۰ سال از زمانی که مولتی مدیا به اینترنت راه یافته میگذرد، اما بیشترین تجربه ای که از مولتی مدیا داریم مثل آرم یا لوگو متحرک شرکت ها، علامت های چشمک زن، انیمیشن های طولانی یا intro، بیشتر از اینکه بهبود دهنده سایت باشند، آزار دهنده هستند.

اما تیم گرافیک ما در شرکت نفیس با در نظر گرفتن نیاز های بازدیدکنندگان و استفاده از المان های گرافیکی و رنگ های متناسب حرفه شما، تجربه جدیدی از مولتی مدیا را در ذهن بازدیدکنندگان سایت شما به جای خواهد گذاشت. از یک انیمیشن ساده اما موثر آرم شرکت شما تا تبدیل نمایش های پاورپوینت آماری یا فروش به نمایش های مولتی مدیا فلش و یا تولید یک نمایش کاملا شیک و پر زرق و برق از محصول شما، همه و همه یک امر ضروری برای زنده کردن و جذاب کردن سایت شما می باشند.

[hozbreak]

انواع کاتالوگ دیجیتال:

FlipBook

digitalکاتالوگ کنونی محصولات یا خدمات شما، به راحتی قابل تبدیل به کاتالوگ دیجیتال به صورت flipbook یا شبیه ساز نمونه واقعی کاتالوگ شما به صورت دیجیتال می باشد. در این روش، با استفاده از نرم افزار، کاتالوگ شما به صورت pdf تبدیل شده و سپس آن را به فرمت فلش و یا مولی مدیا قابل اجرا روی کامپیوتر درآورده خواهد شد. در این روش قابلیت ایجاد لینک بین صفحات، فهرست مطالب، اضافه نمودن موزیک و افکت های تصویری وجود دارد.

شما می توانید یک نمونه از نسخه اینترنتی این نوع کاتالوگ دیجیتال را در لینک زیر مشاهده نمایید:

نمونه کار کاتالوگ دیجیتال شرکت مهندسی ارکان ارزش (به صفحه دیگری منتقل خواهید شد)
[hozbreak]

Autorun یا اتوران

autorunدر این نوع کاتالوگ دیجیتال یا سی دی مولتی مدیا، محصولات، خدمات و یا اطلاعات فنی شما به صورت یک منو اتوران به نمایش داده خواهد شد و این اطلاعات در صفحات مجزا طراحی شده و به یکدیگیر لینک میشوند.

شما می توانید یک نمونه از این نوع کاتالوگ دیجیتال را از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید. توجه فرمایید که برای کاهش حجم دانلود، فایل های پیوست از جمله فایل های موزیک و اطلاعات فنی (pdf) حذف شده اند و ممکن است در حین اجرا پیام خطا دریافت نمایید.

لینک دانلود نمونه کار کاتالوگ دیجیتال شرکت مهندسی توان پیشتاز (حجم فایل: ۱۰ مگابایت)

[hozbreak]