درباره ما

Nafice Logo2 درباره ما
کانون تبلیغاتی با مجوز رسمی از وزارت ارشاد​

ما یک آژانس طراحی و چاپ هستیم که با ارتباط مستقیم با صاحبان مشاغل و برندها، طرح‌های نوین و خلاقانه ایجاد می‌کنیم که به نتیجه می‌رسند!

هدف ما همکاری دوجانبه با شرکت‌های کوچک و بزرگ با هدف تشکیل تعامل پایدار و پویا بین برندها و اشخاص است. نزدیک به دو دهه است که ما به شرکایمان راه‌حل های استراتژیک برای نیاز‌های طراحی گرافیک و چاپ ارائه داده‌ایم. سنگ‌بنای روند خلاق ما، بینش ما است. ما باور داریم که مشاهده و لذت بردن از گفتگو و تعامل با مخاطبان یا مشتریان شما، منجر به خلق طرح‌های جذاب و کاربردی از سوی ما خواهد شد.

هیچ دو پروژه در نگاره نفیس یکسان نیستند، با هر پروژه طراحی یا چاپ که انجام می‌دهیم، خدمات خود را مناسب با نیازها و اهداف مشتری وفق می‌دهیم.

رضایت مشتریان قبلی

با طراحی گرافیکی منحصر به فرد نفیس، شما متفاوت خواهید بود. یکی از افتخارات نفیس، رضایت کامل مشتریان گذشته ما از طراحی‌های ما است.

موفقیت شما، موفقیت ما است

ما موفقیت خود را در گرو موفقیت شما می‌دانیم. کانون نگاره نفیس هر روز با اجرای پروژه‌های بزرگ‌تر در خدمت مشتریان خود است.

طراحی مدرن و به روز

تجربیات ما در داخل و خارج از مرز کشور عزیزمان، به ارائه خدمات ارزنده تر به شما دوستان گرامی میافزاید. تلاش ما بر این است که جدید ترین و بروزترین روند روز طراحی در دنیا را در پروژه های شما به کار گیریم.

خدمات جامع و کامل

ارائه خدمات کامل تبلیغاتی از سوی شرکت نفیس به این معنی است که با سپردن کلیه امور تبلیغاتی خود به این شرکت، چهره و هویت شرکت شما همواره یکسان و یکنواخت خواهد ماند.

برای مشاهده توضیحات و نمونه‌کارهای مرتبط، نزدیک‌ترین دسته‌بندی به محصول خود را از فهرست زیر انتخاب فرمایید:

بیشتر بدانیم...

برای گرفتن الهام برای طراحی جعبه و بسته بندی محصول خود و مطالعه بیشتر در این زمینه از بخش مقالات ما بازدید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *