جعبه چای و دمنوش

چای و دمنوش جایگاه ویژه‌ای در خانواده‌های ایرانی دارد. چای ایرانی تنها چای در جهان است که بدون هیچ گونه سمی تولید می شود که البته این ویژگی به دلیل شرایط اقلیمی حاکم بر مناطق شمالی چای خیز کشور است، چرا که در دیگر کشور ها مانند کنیا، سریلانکا و غیره به دلیل آب و هوای گرم و مرطوب بستر برای رشد آفات کاملا فراهم بوده در حالی که در مناطق شمالی کشور شرایط اقلیمی سرد و مرطوب است و در زمستان سردی که دمای هوا بعضا تا منفی 10 درجه هم کاهش پیدا می‌کند. چای نیز که در ارتفاعات کشت می شود، عمده آفات از بین می رود و برای معدود آفات باقی مانده نیز از شکارگران طبیعی مانند کفش دوزک استفاده می شود. همین عامل سبب شده شرکت های تولید کننده ایرانی چای بتوانند برند “ارگانیک” را از کشور های اروپایی دریافت و محصول خود را به این کشورها صادر کنند.

چای ایرانی به حدی کیفیت دارد که از ابتدای تولید تا برداشت، فرآوری و بسته بندی، شست وشو داده نمی شود و این نشان می دهد چای ایرانی دارای هیچ گونه باقی مانده های مضر و غیرطبیعی نیست.

بسته بندی چای در جعبه های تقریبا استانداردی انجام می‌گیرد. چای شکسته معمولا در جعبه‌های مقوایی 100 گرمی، 400، 450 و یا 500 گرمی بسته بندی می‌شود. همچنین چای کیسه‌ای یا چای تی‌بگ، در بسته های 25، 50 و 100 عددی و به صورت مستقل و یا درون پاکت چای یا انولوپ بسته‌بندی می شود. یادآور می‌شود که با توجه به اینکه چای به شدت جاذب بو است، بنابراین پیش از بسته بندی در جعبه، باید در لفاف سلفونی پک شده و سپس داخل جعبه قرار داده شود. 

جعبه‌های پیشنهادی برای چای شکسته ایرانی یا خارجی

جعبه شماره 1

کد جعبه:

702-10-135100

ابعاد جعبه (طول×عرض×ارتفاع)

135 × 100 × 190 میلی‌متر

نوع جعبه:

درب بالا: دارویی / درب پایین: ته‌قفل

● لطفا برای استعلام قیمت، کد جعبه را ذکر بفرمایید.

جعبه شماره 2

کد جعبه:

602-10-12090

ابعاد جعبه (طول×عرض×ارتفاع)

120 × 90 × 185میلی‌متر

نوع جعبه:

درب بالا: دارویی / درب پایین: ته‌قفل

● لطفا برای استعلام قیمت، کد جعبه را ذکر بفرمایید.

جعبه شماره 3

کد جعبه:

702-35-135100

ابعاد جعبه (طول×عرض×ارتفاع)

135 × 100 × 190 میلی‌متر

نوع جعبه:

درب بالا: چسبی / درب پایین: چسبی

● لطفا برای استعلام قیمت، کد جعبه را ذکر بفرمایید.

جعبه شماره 4

کد جعبه:

602-35-120-90

ابعاد جعبه (طول×عرض×ارتفاع)

120 × 90 × 155 میلی‌متر

نوع جعبه:

درب بالا: چسبی / درب پایین: چسبی

● لطفا برای استعلام قیمت، کد جعبه را ذکر بفرمایید.

 • جعبه چای
 • جعبه چای و دمنوش
 • جعبه پذیرایی دمنوش
 • بسته بندی چای کیسه ای
 • چای سبز
 • چای میوه ای
 • چای دمنوش
 • چای گیاهی
 • چای لاغری
 • باکس چای کیسه ای
 • پاکت بسته بندی چای
 • خرید جعبه چای و نسکافه
 • جعبه چای لیپتون

برای سفارش بسته بندی چای یا جعبه دمنوش یا جعبه چای کیسه‌ای و یا استعلام قیمت بسته بندی چای می‌توانید با ما تماس بگیرید (02144039011 و 02144039014) و یا از فرم روبرو نیازهای خود را بفرمایید تا با شما تماس بگیریم. 

فراموش نکنید برای محاسبه قیمت جعبه چای یا قیمت پاکت چای، ابعاد جعبه یا پاکت و تعداد مورد نیاز خود را باید مشخص و اعلام فرمایید. در ادامه می‌توانید انواع طرح بسته بندی چای و انواع جعبه تی بگ و بسته‌بندی دمنوش را ملاحظه فرمایید.

Green Tea Leaves جعبه چای و دمنوش

برای ارسال سفارش یا دریافت مشاوره برای بسته‌بندی مورد نظر خود، لطفا با شماره‌های زیر تماس بگیرید، روی واتساپ یا تلگرام پیام بگذارید و یا فرم زیر را پر نمائید، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.

نمونه‌های مختلف بسته‌بندی چای، تی بگ جعبه چای و دمنوش

طراحی ایده‌آل و چشمگیر جعبه چای و دمنوش یکی از نیازهایی است که افرادی که در زمینه فروش این محصولات هستند به آن نیاز دارند. قبل از اینکه مشتری به تست چای یا دمنوش شما بپردازد اولین چیزی که نظر مشتری را به خود جلب می‌کند جعبه است. درصورتی‌که چاپ روی جعبه چشمگیر نباشد قطعاً نسبت فروش چای کاهش خواهد یافت. در زیر به بررسی ویژگی‌های طرح مناسب برای کارتن چای می‌پردازیم.

بررسی ویژگی‌های جعبه دمنوش و چای مناسب

زمانی که صاحب یک کارخانه بزرگ یا حتی یک کارگاه کوچک در زمینه تولید چای هستید باید طرحی را انتخاب کنید که بر فروش شما تأثیر مثبت بگذارد. اگر شما هم به دنبال ایده مناسب برای جعبه چای کیسه ای یا هر نوع چای دیگر هستید، می‌توانید با مشاوران نگاره نفیس ارتباط برقرار کنید.

خاص و چشمگیر

یکی از ویژگی‌هایی که باید در چاپ پاکت چای مدنظر قرار گیرد خاص و چشمگیر بودن است. طرح‌های مدرن و زیبا با استاندارهای مناسب باعث می‌شود افراد علاقه و رغبت بیشتری برای خرید داشته باشند. طرح روی جعبه چای و دمنوش باید به‌گونه‌ای باشد که مشتری با دیدن آن تمایل به برداشتن آن از قفسه فروشگاه را داشته باشد.

ابعاد مناسب جعبه چای

از نکات دیگر که جزء خصوصیات یک جعبه چای چشمگیر است ابعاد جعبه چای است. کوچک یا بیش از حد بزرگ بودن جعبه برای یک طراحی ایده‌آل مناسب نیست. زمانی که قصد طراحی یک جعبه برای فروش بیشتر را دارید، باید حتماً ابعاد را در نظر بگیرید. به طور مثال برای طراحی جعبه تی بگ باید یک اندازه استاندارد و متناسب را در نظر گرفت، اندازه بسیار بزرگ مناسب باکس تی بگ نیست.

عدم کپی بودن جعبه

زمانی که قصد انتخاب و ایده یابی برای جعبه چای و دمنوش را دارید نباید طرح چاپ جعبه چای تکراری و کپی باشد. کپی یا حتی تغییر جزئی در طرح‌های سایر برندها نقش مؤثر در جذب مشتری نخواهد داشت. درصورتی‌که نیاز به یک طرح مدرن برای فروش و جذب بیشتر را دارید با مشاوران چاپ جعبه تهران که با نام نگاره نفیس شناخته می‌شود، ارتباط برقرار کنید و از آنها در زمینه ایده یابی مشاوره بخواهید.

چاپ لوگو به‌صورت اصولی

از موارد مورد توجه که باید در جعبه چای و دمنوش مدنظر قرار دهید لوگو است. لگو نماینده برند شما در زمینه فروش چای است. زمانی که قصد چاپ جعبه کم تیراژ یا پرتیراژ را دارید حتماً چاپ لوگو روی جعبه باید مدنظر قرار گیرد.

فروش را افزایش دهد

زمانی که برای خرید وارد یک فروشگاه بزرگ می‌شویم اولین موردی که نظر ما را به خود جلب می‌کند تا تمایل به خواندن بقیه مطلب روی جعبه پیدا کنیم طرح روی جعبه است. طراحی جعبه مقوایی باید به‌صورت استاندارد و متناسب با شغل باشد. زمانی که طرح روی جعبه مناسب باشد قطعاً فروش آن کارخانه افزایش می‌یابد.

محافظت از محتوای جعبه

یکی از موارد مهم که باید مدنظر قرار داد تا علاوه بر زیبایی نقش محافظت نیز داشته باشد انتخاب جعبه است. جعبه مناسب باعث می‌شود که از آسیب چای جلوگیری شود. زمانی که چای‌های تولیدی در بسته‌بندی مناسب قرار گیرند از آسیب در امان خواهند بود؛ بنابراین باید در انتخاب جعبه چای و دمنوش به نقش محافظتی نیز دقت کنید.

به بررسی ویژگی‌های جعبه چای پرداختیم. جعبه چای و دمنوش باید دارای خصوصیاتی باشد که به شما در فروش و جذب مشتری کمک کند. از ویژگی‌هایی که باید یک طرح منحصربه‌فرد بر روی جعبه دارا باشد چشمگیر بودن، استاندارد بودن اندازه، چاپ لگو ایده‌آل، عدم کپی بودن طرح و… را می‌توان بیان کرد. هرکدام از این ویژگی‌ها در فروش و جذب بیشتر مشتری مؤثر خواهند بود.

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت

با ما تماس بگیرید!

بیشتر بدانیم...

برای گرفتن الهام برای طراحی جعبه و بسته بندی محصول خود و مطالعه بیشتر در این زمینه از بخش مقالات ما بازدید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *