طراحی جعبه آویزدار دنتوژن: تسکین موقت درد دندان با ظاهری جذاب و کاربردی

برای دریافت مشاوره یا استعلام قیمت پروژه بسته بندی خود همین حالا با ما تماس بگیرید:

فهرست مطالب

جعبه آویزدار دنتوژن برای نمایش در داروخانه ها (Dentogen hanging box for display in pharmacies)

جعبه آویزدار دنتوژن برای نمایش در داروخانه ها (Dentogen Hanging Box For Display In Pharmacies)

کرم ژل دنتوژن برای تسکین موقت درد دندان (Dentogen Cream Gel For Temporary Relief Of Toothache)

طراحی گرافیک جعبه دنتوژن با رنگ های آبی و نقره ای (Dentogen Box Graphic Design With Blue And Silver Colors)

جعبه سازی نگاره نفیس: طراحی و تولید جعبه دنتوژن ( نگاره نفیس جعبه سازی: Design And Production Of Dentogen Box)

جعبه سازی نگاره نفیس با افتخار، پروژه طراحی و تولید جعبه آویزدار جدیدی را برای کرم ژل دنتوژن به ویت (نوید فارما) به شما معرفی می کند. این پروژه با هدف طراحی و تولید جعبه ای با ظاهری جذاب و کاربردی برای بسته بندی دارویی این محصول انجام شد. کرم ژل دنتوژن برای تسکین موقت درد دندان استفاده می شود و نیاز به بسته بندی ای داشت که ضمن محافظت از محصول، به زیبایی در قفسه های داروخانه ها خودنمایی کند.

طراحی بسته بندی

با توجه به نیاز به آویزان شدن جعبه در قفسه ها، تیم مجرب ما در جعبه سازی نگاره نفیس اقدام به طراحی یک جعبه با آویز در قسمت بالا کردند. این آویز به راحتی قابل نصب و جداسازی است و به نمایش بهتر محصول در داروخانه ها کمک می کند.

انتخاب نوع بسته بندی

برای حفظ کیفیت و اثرگذاری کرم ژل، از جعبه مقوایی دارویی با روکش سلفون استفاده شده است. این نوع جعبه استحکام و دوام بالایی دارد و از کرم در برابر رطوبت و آلودگی محافظت می کند.

طراحی گرافیک

در طراحی گرافیک بسته بندی این جعبه، از رنگ های آبی و نقره ای استفاده شده است. رنگ آبی حس آرامش و اعتماد را القا می کند و رنگ نقره ای به ظرافت و زیبایی جعبه می افزاید.

همچنین از تصاویر میخک و نعناع فلفلی که در این کرم ژل استفاده شده است، در طراحی جعبه استفاده شده است. این چاپ باکیفیت تصاویر به جذابیت بصری جعبه می افزاید.

جعبه سازی نگاره نفیس – متخصص در طراحی و تولید بسته بندی

جعبه سازی نگاره نفیس با بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع بسته بندی، مفتخر است که به شرکت های دارویی و بهداشتی در ایجاد بسته بندی هایی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا کمک کند. ما تیمی مجرب از متخصصان ساختار و گرافیک را در اختیار داریم که می توانند جعبه های آویزدار، جعبه های مقوایی دارویی و انواع دیگر بسته بندی را متناسب با نیازهای خاص شما طراحی و تولید کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد نیازهای بسته بندی خود با ما تماس بگیرید!

این تنها نمونه ای از تخصص و تجربه ما در جعبه سازی نگاره نفیس است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از سایر صفحات وب سایت ما دیدن کنید.

About this project

Dentogen by Behvit (Navid Pharma): Eye-Catching Hanging Box Design This project showcases the creation of a visually appealing and functional hanging box for Dentogen, a toothache relief cream gel by Behvit (Navid Pharma). The design prioritizes both product protection and shelf presence within pharmacies. The box utilizes a pharmaceutical-grade cardboard material with a cellophane coating for enhanced durability and moisture resistance. The graphic design incorporates calming blue and silver hues, alongside high-quality printed images of clove and peppermint, reflecting the key ingredients within the gel. This project exemplifies Nafice's expertise in crafting unique and practical packaging solutions for the pharmaceutical and healthcare industries.