طراحی و چاپ جعبه ماسک

برای دریافت مشاوره یا استعلام قیمت پروژه بسته بندی خود همین حالا با ما تماس بگیرید:

فهرست مطالب

جعبه ماسک سه لایه

طراحی و چاپ انواع جعبه ماسک

چاپ فوری جعبه ماسک جراحی یا جعبه ماسک سه لایه

ماسک جراحی یا ماسک سه لایه (به انگلیسی: Surgical mask) به عنوان یک محافظ در برابر ذرات معلق عفونی در فضا شناخته شده و توسط متخصصان سلامت در حین عمل جراحی توصیه شده است.  استفاده از ماسک جراحی توسط متخصصان بهداشت و درمان در حین جراحی و برخی از اقدامات مراقبت‌های بهداشتی برای گرفتن میکروارگانیسم‌هایی که در قطرات مایع و ذرات معلق در هوا از دهان و بینی خارج می‌شوند، در نظر گرفته شده‌است. 

ماسک‌های جراحی مدرن از کاغذ یا سایر مواد غیر بافته ساخته می‌شوند و باید پس از هر بار استفاده از آنها دور ریخته شوند. لذا در مواقعی که بیماری‌های واگیردار مانند ویروس کرونا یا COVID-19 شیوع پیدا می‌کند، مصرف این نوع ماسک‌ها و سایر اقلام بهداشتی بسیار افزایش می‌یابد.

تولیدکننده‌های ماسک یک بار مصرف، برای حفظ بهداشت و پاکیزگی محصولات خود باید آنها را درون جعبه‌های مقوایی قرار داده و به دست پزشکان، پرستاران، کادر درمان و یا مصرف‌کنندگان خانگی برسانند.

ما در جعبه سازی نگاره نفیس آماده خدمت‌رسانی به تولید‌کنندگان ماسک و ارائه جعبه‌های مورد نیاز آنها هستیم. طراحی و چاپ جعبه ماسک در کوتاه‌ترین زمان، با بالاترین کیفیت و قیمت‌های مناسب تخصص ما است.

جعبه ماسک 50 عددی و یا 100 عددی متداول‌ترین نوع آن است، اما جعبه ماسک سفارشی در هر ابعاد و اندازه و شکل نیز قابل ارائه است.

طراحی جعبه ماسک اختصاصی

ارائه جعبه ماسک محدود به نمونه‌های موجود در بازار نیست و بسته به سلیقه شما و مشتریان شما طراحی و تولید خواهد شد.

بدیهی است ابعاد جعبه و نیز نوع باز و بسته شدن آن نیز کاملا قابل سفارشی‌سازی است. در واقع ما همیشه اصرار و توصیه داریم که خارج از چارچوب به بازار فروش بنگریم.

برای ارسال سفارش یا دریافت مشاوره برای بسته‌بندی مورد نظر خود، لطفا با شماره‌های زیر تماس بگیرید، روی واتساپ یا تلگرام پیام بگذارید و یا فرم زیر را پر نمائید، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.

جعبه ماسک سه لایه
طرح جعبه ماسک آماده شماره 1
جعبه ماسک فوری
طرح جعبه ماسک آماده شماره 2
طراحی جعبه ماسک
طرح جعبه ماسک آماده شماره 3
جعبه ماسک جراحی
طرح جعبه ماسک آماده شماره 4

About this project