آخرین مقالات بلاگ

تماس و مشاوره تلفنی

چت و پشتیبانی آنلاین:

ما در شبکه‌های اجتماعی هستیم:

چگونه کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی بر فروش تأثیر می‌گذارد (بیش از 50 عکس نمونه جعبه)

در این مقاله می‌خوانیم:

نمی‌توان انکار کرد که بسته‌بندی اسباب‌بازی بخش مهمی از بازاریابی و فروش اسباب‌بازی است. این اولین چیزی است که کودکان می‌بینند، و می‌تواند تأثیر زیادی در تصمیم خرید آنها داشته باشد. در واقع، برخی مطالعات نشان داده‌اند که کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی می‌تواند تا 30٪ بر فروش اسباب‌بازی تأثیر بگذارد. این برای شما به عنوان یک تولیدکننده اسباب‌بازی به چه معناست؟ این بدان معنی است که شما باید مطمئن شوید که طراحی و تولید بسته‌بندی شما با بالاترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. این به معنای استفاده از مواد با کیفیت و اطمینان از طراحی خوب بسته‌بندی شما است. این همچنین به معنای اطمینان از ایمن بودن و باز شدن آسان بسته‌بندی شما است. اگر می‌توانید بسته‌بندی خود را در رقابت با سایر تولیدکنندگان متمایز کنید، مطمئناً فروش اسباب‌بازی خود را افزایش خواهید داد.  چگونه مطمئن شوید که بسته‌بندی شما از کیفیت بالایی برخوردار است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عوامل مختلفی که بر کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی تأثیر می‌گذارند، ادامه مطلب را بخوانید.

Toys Packaging 82 چگونه کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی بر فروش تأثیر می‌گذارد (بیش از 50 عکس نمونه جعبه)

اهمیت بسته‌بندی

اسباب‌بازی‌ها بخش بزرگی از زندگی بسیاری از کودکان است و به همین ترتیب والدین آنها هزینه زیادی برای آن پرداخت می‌کنند؛ بنابراین جای تعجب نیست که بسته‌بندی اسباب‌بازی یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در فروش باشد.

بسته‌بندی اسباب‌بازی می‌تواند پتانسیل فروش اسباب‌بازی را ایجاد یا از بین ببرد. اگر بسته‌بندی اسباب‌بازی ضعیف باشد، می‌تواند تصور خریدار از کیفیت واقعی اسباب‌بازی را کاهش دهد که می‌تواند منجر به فروش کمتری شود. در واقع، بسته‌بندی اسباب‌بازی می‌تواند تأثیر بیشتری در فروش نسبت به خود اسباب‌بازی داشته باشد.

در مورد بسته‌بندی اسباب‌بازی چند نکته وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. برای شروع، باید جذاب باشد. همچنین باید باز کردن و حذف اسباب‌بازی از بسته‌بندی آن آسان باشد و البته باید در برابر فشارها و رفتار گاه خشن کودک مقاوم باشد.

اگر اسباب‌بازی تولید می‌کنید و یا می‌فروشید، مهم است که این اصول را در ذهن داشته باشید. با این کار می‌توانید کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی خود را بهبود بخشیده و فروش اسباب‌بازی‌های خود را افزایش دهید.

تأثیر بسته‌بندی اسباب‌بازی بر فروش بیشتر

بسته‌بندی اسباب‌بازی کودکان یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در فروش اسباب‌بازی است. در حقیقت، کودکان 18 ماهه می‌توانند تفاوت بین بسته‌بندی خوب و بد را تشخیص دهند.
طراحی جعبه اسباب‌بازی می‌تواند تمایل داشتن و خرید اسباب‌بازی را در کودک ایجاد کند یا از بین ببرد. به عنوان مثال، یک اسباب‌بازی که در یک جعبه رنگی و زرق و برق دار بسته‌بندی شده است، به احتمال زیاد بیش از یک اسباب‌بازی با بسته‌بندی ساده و بی روح انتخاب می‌شود.
کودکان همچنین اسباب بازی‌هایی را که دارای رنگ روشن هستند ترجیح می‌دهند و تعادل خوبی از ویژگی‌ها دارند و فیگورهای پاپ Funko نمونه خوبی از این مثال هستند.

نحوه بهبود کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی

کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی تأثیر مستقیمی در فروش اسباب‌بازی دارد. بسته‌بندی ضعیف طراحی شده و اجرا شده می‌تواند انتظار خریدار از کیفیت اسباب‌بازی را کاهش دهد و منجر به فروش کمتر شود.
چند عامل وجود دارد که می‌تواند بر کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی تأثیر بگذارد، از جمله موارد زیر:

  • نوع مواد مورد استفاده برای جعبه و کارتن
  • طراحی و گرافیک استفاده شده
  • نوع چاپ و افکت‌های چاپی
  • مواد مورد استفاده در فرآیند تولید و چاپ
  • مقدار و اندازه لیبل و برچسب‌های روی اسباب‌بازی

چاپ و رنگ ممکن است مهم‌ترین عوامل در مورد کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی باشد. اسباب بازی‌هایی که در جعبه‌های ضعیف طراحی و بسته‌بندی شده اند، می‌توانند خریداران را از خرید اسباب‌بازی منصرف کنند. بسته‌بندی ضعیف طراحی شده همچنین می‌تواند منجر به آسیب اسباب‌بازی در هنگام حمل و نقل شود.

تأثیر بسته‌بندی اسباب‌بازی بر روی پخش کنندگان

اسباب‌بازی تأثیر قابل توجهی در فروش اسباب‌بازی دارد و این چیزی است که برندها و خرده فروشان هنگام تصمیم گیری در مورد آنچه باید بفروشند باید در نظر بگیرند.

یک مطالعه توسط گروه NPD نشان داد که 43٪ از والدین گفتند که کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی یکی از مهم‌ترین عوامل هنگام تصمیم گیری در مورد خرید اسباب‌بازی برای فرزندانشان است. و مطالعه دیگری توسط Playtex نشان داد که 86٪ از والدین گفتند که فقط آن اسباب‌بازی را از خرده فروشی خریداری می‌کنند که از بسته بندی‌های سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند.

جای تعجب نیست که شرکت‌های اسباب‌بازی به تأثیری که بسته‌بندی اسباب‌بازی در فروش دارد توجه می‌کنند. نه تنها مهم است که خرید مناسب کودک خود را انجام دهید، بلکه مهم است که آنچه را که می‌توانید انجام دهید تا میزان ضایعات ایجاد شده هنگام خرید و دور ریختن اسباب‌بازی‌ها کاهش یابد.

مزایای بهبود کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی

بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های فروش اسباب‌بازی است. بسته بندی‌های ضعیف می‌تواند به اسباب‌بازی‌ها آسیب برساند، منجر به از دست رفتن فروش شود و حتی باعث شود اسباب‌بازی‌ها به فروشگاه بازگردانده شوند.

بسته‌بندی اسباب‌بازی تنها چیزی است که هنگام حمل به فروشگاه روی اسباب‌بازی‌ها قرار نمی‌گیرد. بسته‌بندی اسباب‌بازی همچنین می‌تواند شامل کارتن مادری باشد که اسباب‌بازی در آن حمل می‌شود، جعبه اسباب‌بازی در آن فروخته می‌شود و بسته‌بندی اسباب‌بازی به صورت آنلاین فروخته می‌شود.

بسته‌بندی اسباب‌بازی به دلایل زیبایی شناسی نیز مهم است. بسته‌بندی اسباب‌بازی‌های ضعیف ساخته شده می‌تواند بد به نظر برسد و حتی می‌تواند منجر به عدم خرید اسباب‌بازی به دلیل بسته‌بندی شود.

بسته‌بندی اسباب‌بازی روی نام تجاری یا برند بسیار تاثیرگذار است. بسته‌بندی اسباب‌بازی‌های ضعیف ساخته شده می‌تواند به تصویر اسباب‌بازی آسیب برساند و حتی می‌تواند منجر به عدم خرید اسباب‌بازی به دلیل مارک تجاری شود.

وقتی صحبت از بسته‌بندی اسباب‌بازی می‌شود، مهم است که اطمینان حاصل کنید که بسته‌بندی با کیفیت بالا است و از اسباب‌بازی محافظت می‌شود.

ما می‌دانیم که بسیاری از والدین علاقه مند به انتخاب اسباب بازی‌هایی هستند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و ساعت‌ها لذت را برای فرزندان خود فراهم می‌کنند. با این حال، بسیاری از ما ممکن است از تأثیری که کیفیت بسته‌بندی اسباب‌بازی بر فروش دارد آگاه نباشیم. در این مقاله، ما پنج نکته را برای کمک به شما در انتخاب طراحی  جعبه اسباب‌بازی ارائه دادیم که تأثیر مثبتی در فروش شما خواهد داشت.

نمونه طراحی بسته بندی اسباب بازی

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی بسته بندی

خدمات طراحی و چاپ​

طراحی ساختار

شکل و مدل جعبه

خدمات چاپ

نظارت بر چاپ حرفه‌ای

کاتالوگ و بروشور

خدمات طراحی و چاپ

برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت

با ما تماس بگیرید!