درباره ما

چرا نفیس گرافیک؟

رضایت مشتریان قبلی

با طراحی گرافیکی منحصر به فرد نفیس، شما متفاوت خواهید بود. یکی از افتخارات نفیس، رضایت کامل مشتریان گذشته ما از طراحی های ما است.

موفقیت شما، موفقیت ما است

ما موفقیت خود را در گرو موفقیت شما می دانیم. شرکت نفیس هر روز با اجرای پروژه های بزرگ تر در خدمت مشتریان خود است.

طراحی مدرن و به روز

تجربیات ما در داخل و خارج از مرز کشور عزیزمان، به ارائه خدمات ارزنده تر به شما دوستان گرامی میافزاید. تلاش ما بر این است که جدید ترین و بروزترین روند روز طراحی در دنیا را در پروژه های شما به کار گیریم.

خدمات جامع و کامل

ارائه خدمات کامل تبلیغاتی از سوی شرکت نفیس به این معنی است که با سپردن کلیه امور تبلیغاتی خود به این شرکت، چهره و هویت شرکت شما همواره یکسان و یکنواخت خواهد ماند.

درباره نفیس گرافیک

به کانون تبلیغاتی نفیس خوش آمدید. افتخار این را داریم که از سال 1380 تا کنون، دوستان زیادی پیدا کرده ایم. از تولید کنندگان، تا صادرکنندگان، وارد کنندگان، سازمان های دولتی، شرکتهای کوچک و بزرگ، هنرمندان و کلیه افرادی که به کالا و خدمات خود می بالند و دوست دارند آن را به جهانیان معرفی کنند.

ما توانسته ایم رضایت مشتریان خود را در اموری مانند طراحی گرافیکی، طراحی کاتالوگ یا بروشور، طراحی بسته بندی، طراحی اوراق اداری (کارت ویزیت، سربرگ، پاکت و …)، طراحی لوگو، نیازهای نمایشگاهی (از قبیل پاپ آپ، انواع استند، بنر و …)،هدایای تبلیغاتی و سایر امور بدست آوریم.

طراحی وب سایت حرفه ای و یا فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات یا خدمات شما تخصص ما است!

همچنین بسته های پیشنهادی ما در زمینه تبلیغات محیطی مانند تبلیغات در روی بیلبوردهای تبلیغاتی و نیز تولید تیزر و پخش آن از شبکه های تلویزیونی سراسری از لحاظ صرفه و بازده اقتصادی رقیب ندارد!

شرکت نفیس از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است. بخشی از فعالیت های این شرکت در کوالالامپور مالزی با موضوعات مختلفی مانند طراحی گرافیکی، و طراحی وب سایت و برگزاری همایش ها همراه بود.

تیم نفیس متشکل از جوانان با تجربه و تحصیل کرده در رشته های مختلف مانند گرافیک، مدیریت، MBA، شهرسازی و معماری است و با تلفیق توانایی های اعضای تیم، غیر ممکن ها را ممکن می سازیم.