طراحی بسته‌بندی

طراحی بسته‌بندی چه اهمیتی دارد؟

طراحی بسته‌بندی

همه ما اهمیت ظاهر بسته بندی محصولات را میدانیم. یک طراحی مناسب برای بسته بندی محصول میتواند بسیار موثرتر از سایر روش های گران قیمت تبلیغ مانند تلویزیون یا سایر روش های چاپی باشد.

به دو دلیل: اول اینکه بسته بندی شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی از زمان چیدمان در قفسه فروشگاه ها تا زمان مصرف استفاده میشود. دوم اینکه این نوع “رسانه” نزدیک ترین فاصله را هم به محصول و هم به مصرف کننده دارد. بنابراین اصولی ترین تبلیغ از این بابت می باشد که کیفیت را به مصرف کننده نشان میدهد. به این ترتیب، طراحی بسته‌بندی، نمایانگر کیفیت برند و یا محصول به مصرف‌کننده میباشد.

ما این مساله را بار ها با مشتریان خود در نفیس در میان گذاشته ایم و بار ها شاهد موفقیت آنها در فروش بیشتر محصولات خود، پس از تغییر طراحی بسته‌بندی محصولاتشان بوده ایم.

از شما هم دعوت می کنیم با ما مشورت کنید.

نوار بسته بندی

نوار های بسته بندی دور محصولات پیچیده شده و علاوه بر نگهداری آن، برند تولید کننده و مشخصات محصول روی آن درج می شود. این نوار ها می توانند بسیار ساده و ارزان قیمت باشند و یا در اشکال مختلف و با افکت های چاپی زیبا ارائه شوند.

shadow

جعبه های مقوایی

این نوع جعبه ها برای اجناس سبک تر (زیر یک کیلوگرم) مناسب است و قابلیت مانور بالایی دارند. اکثر جعبه های فانتزی با اشکال خاص مانند چند ضلعی، پنجره دار، زبانه دار و …) از این نوع هستند. نوع مقوایی که انتخاب می شود، در قیمت تمام شده تاثیر داشته و برای اجناس لوکس می توان افکت ها خاص مانند طلاکوب، برجسته و براق نیز افزود.

shadow

جعبه های لمینیتی

جعبه هایی که از چسباندن مقوای چاپ شده روی ورق های کارتن دو، سه یا پنج لایه برای تقویت استحکام جعبه و برای بسته بندی اجسام با وزن بیش از یک کیلوگرم مناسب است.

shadow

لیبل محصول

لیبل و برچسب محصول در محصولات مختلف پلاستیکی، بهداشتی، صنعتی، دارویی، تجاری و … کاربرد دارد. این نوع لیبل ها می توانند از جنس کاغذ، pvc، شفاف، نیمه شفاف، صدفی و با افکت های چاپی مختلف نظیر طلاکوب یا نقره کوب به صورت رول و یا شیت ارائه شوند.

shadow

قوطی و تیوب

قوطی های فلزی برای نگهداری از محصولات مایع و فاسد شدنی مانند رب گوجه، ترشیجات و … استفاده می شود و زمان نگهداری بلندمدت را تضمین می کنند. تیوب نیز بیشتر در صنایع دارویی و آرایشی-بهداشتی کاربرد دارد. این نوع بسته بندی ها در وزن ها و اندازه های مختلف طراحی شده و بسته به نوع محصول طراحی می شود.

shadow

سلفون و نایلون

بسته بندی های سلفونی برای حفاظت از مواد خوراکی و صنعتی مناسب است و در اشکال و اندازه های مختلف قابل ارائه می باشند. طراحی جذاب این نوع بسته بندی در قفسه های فروشگاه ها به فروش بیشتر شما کمک شایانی می کند.

shadow

آخرین نمونه‌کارهای طراحی بسته‌بندی انجام شده

Click Up

در زمینه طراحی بسته‌بندی افتخار همکاری با شرکت‌های کوچک و بزرگ بسیاری را در زمینه‌های کاری متفاوت داریم. نمونه‌کارهای بسیار متنوعی در زمینه های صنعتی، مواد غذایی، آرایشی بهداشتی، کودک، ساختمانی، پوشاک، ابزار دقیق،‌ ابزار آلات، دکوراسیون، مبلمان، نوشت‌افزار، صنایع سلولوزی، صنایع لبنی، صنایع پلاستیک، صنایع برق و الکترونیک، کامپیوتری، مالی و حسابداری و ... را در صفحه مخصوص نمونه‌کار می‌توانید ملاحظه فرمایید.