طراحی وب سایت

خدمات طراحی سایت در حال حاضر ارائه نمیشود و اطلاعات این صفحه بروزرسانی نخواهد شد.

web-showcase(1)

آیا وب سایت شما شانس جذب مشتری را برای شما افزایش می‌دهد؟

شرکت نفیس وب سایت هایی طراحی می کند که به شدت موثر و کارا هستند و طوری طراحی شده اند که برای شما مشتری جذب کنند!
یک وب سایت موفق بایستی توسط یک تیم بازاریابی شامل کارشناسان خبره این حرفه با افکار خلاق، طراحان گرافیک و برنامه نویسان تهیه و اجرا شود.
محتوا و تصاویر سایت باید خیلی شفاف و گویا، مزایا و امتیازات خدمات یا کالای شما را بیان کند. در شرکت نفیس، ما به این نکات حساسیت به خرج می دهیم و به پیامد کار و نتیجه آن فکر می کنیم.

فروشگاه یا شرکت شما 24 ساعته باز خواهد بود!

در تعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات رسمی، شب یا روز، بارانی یا برفی، وب‌سایت شما به صورت 24 ساعته پذیرای مشتریان شما است.
بدون اینکه هزینه های جاری فروشگاه مثل حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران، بیمه، برق، تلفن و سایر هزینه ها را در بر داشته باشد.

shadow

هزاران مشتری جدید پیدا کنید

زیرا هر کسی در هر جای دنیا که دسترسی به اینترنت داشته باشد، می‌تواند مشتری شما باشد. هرگز خود را محدود نکنید!

shadow

تبلیغات نامحدود

حتما از هزینه تبلیغات سنتی خبر دارید که با افزایش هر ثانیه، سطر یا صفحه به شدت افزایش می‌یابد. اما در وب سایت خود شما خواهید توانست به صورت نا‌محدود کالای خود را به صورت چند رسانه ای (متن، صدا، تصویر و فیلم) معرفی کنید.

shadow

وب سایت شما چهره‌ای حرفه ای به شرکت شما می‌دهد

امروزه تمام شرکت‌های حرفه‌ای برای حفظ چهره و محبوبیت خود در دنیای اینترنت اهمین ویژه ای به حضور آنلاین خود دارند. شما می‌توانید به راحتی در اینترنت چهره‌ای حرفه‌ای و واقعی از خود به نمایش درآورید.

shadow

ظاهر و گرافیک سایت

آیا گرافیک و ظاهر سایت شما طبق سلیقه شما طراحی شده است یا مشتریان؟ آیا نکات روانی و حرفه‌ای در آن رعایت شده است؟ تکنیک‌-های جدید روز در آن دیده می‌شود؟

فروش آنلاین و بازاریابی اینترنتی

آیا می دانستید که می‌توانید از طریق وب‌سایت خود به مشتریان امکان پرداخت آنلاین برای محصولات خود را بدهید؟

آمار دقیق بازدید کنندگان

آیا می‌خواهید بدانید بازدیدکنندگان سایت شما به دنبال چه می‌گردند؟ می‌خواهید بدانید چگونه شما را پیدا کرده‌اند؟ یا اینکه از کدام محصول شما بیشتر خوششان آمده است؟ همه اینها، بدون اینکه از مشتری سوالی بپرسید!

سایت چند زبانه داشته باشید

فقط به فارسی زبانان اکتفا نکنید. ما شما را به کل جهان معرفی خواهیم کرد!

در طراحی و برنامه نویسی تمام وب سایت های شرکت نفیس، مخاطب اصلی ما مشتریان شما هستند. اگر مشتریان کالا یا خدمات شما به آنچه می خواهند برسند، ما نیز به هدف خود یعنی رضایت شما رسیده ایم. کادر فنی و هنری نفیس آماده است تا پس از شنیدن نیاز های شما و بررسی دقیق آن، برآورد هزینه طراحی و اجرای وب سایت مورد نیاز شما را در کوتاه ترین زمان به شما تقدیم نماید. با ما تماس بگیرید!
shadow

پرسش ها و پاسخ های معمول

طراحی وب سایت در شرکت نفیس شامل چه می شود؟
 • ثبت دامنه (Domain Regisration) شامل .com/.net/.org/.co/.asia/.ir/.info/.biz/.us و هر دامنه دیگری که مورد نیاز شما باشد.
 • فضای میزبانی (Hosting) و پهنای باند (Bandwidth) کافی و مناسب با نوع وب سایت شما. ما همیشه فضای بسیار بیشتر از آنی که نیاز دارید برای شما تدارک خواهیم دید.
 • ایجاد و تنظیم حساب های ایمیل به تعداد مورد نیاز شما
 • بروز رسانی و نگهداری نرم افزار و برنامه های وب سایت شما
 • بهینه سازی حرفه ای وب سایت برای موتورهای جستجو
 • پشت صحنه زیبا! - علاوه بر ظاهر زیبای وب سایت که برای همه قابل مشاهده است، پشت صحنه آن که تنها بخش قابل فهم برای موتورهای جستجو است نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. سایت های نفیس از زبان های برنامه نویسی HTML ، PHP ، CSS ، JavaScript و سایر زبان های مورد نیاز بهره می گیرند.
 • قابلیت جستجو داخلی در محتوای وب سایت
 • طراحی عناصر گرافیکی وب سایت
 • عدم استفاده از تکنولوژی هایی مانند Flash و گرافیک سنگین – اکثر کاربران اینترنت از سرعت اینترنت پایین برخوردار هستند و تعداد کثیری از آنان نرم افزار های اضافی مانند Flash را ندارند. این باعث می شود که از دسترسی به محتوای سایت شما محروم شوند که در این صورت شما مخاطبین خود را از دست خواهید داد.
 • دسترسی آسان به بخش های سایت - در کلیه صفحات وب سایت شما، مخاطب به راحتی مسیر دسترسی به اطلاعات سایت شما را از منوهای جذاب و زیبا پیدا خواهد کرد.
 • خوراک (RSS Feed) – محتوای سایت شما قابل دسترسی از طریق برنامه ها و سایت های خوراک خوان مثلGoogle Reader و غیره
غیر از موارد بالا، چه امکانات دیگری را می توان به سایت اضافه کرد؟
خدمات و ماژول های اضافه علاوه بر موارد ذکرشده در بسته های وب سایت نفیس، شما می توانید هر یک از موارد زیر را از لیست انتخاب و به سایت خود اضافه نمایید:
 • فرم ساز اینترنتی – ایجاد فرم های اینترنتی از قبیل فرم تماس با ما، دریافت پیشنهادات/انتقادات، فرم استخدام، فرم ثبت نام
 • رای گیری اینترنتی – شما می توانید سوال یا موضوعی را مطرح و از بازدیدکنندگان نظرخواهی کنید.
 • آمار گیری از بازدیدکنندگان – آمار دقیق و به روز بازدیدکنندگان وب سایت خود را اعم از تعداد بازدیدکنندگان، کشور و شهر آنها، صفحاتی که بیشتر دیده شده اند، زمانی که در هر صفحه صرف شده است، نقاط پر کلیک وب سایت، سایت هایی که به شما لینک داده اند و ده ها جزئیات دیگر را بدانید.
 • اضافه کردن نقشه گوگل به صفحه تماس شما برای راهنمایی بیشتر مشتریان برای یافتن محل شما.
 • مولتی مدیا – افزودن و پخش فیلم و موزیک و Flash از درون وب سایت شما
 • خبرنامه –عضوگیری از بازدیدکنندگان برای ارسال خبرنامه شرکت شما به صورت اتوماتیک
 • فرم نظرخواهی برای مطالب – در هر صفحه ای که شما بخواهید، فرمی برای درج نظرات مخاطبین در مورد آن خبر و یا مطلب ایجاد خواهد شد. نظرات مخاطبین بسته به تصمیم شما مدیریت شده و به صورت خصوصی و یا در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.
 • اخبار یا مطالب مرتبط – در هر صفحه که قرار دارید، می تواند صفحات و یا مطالب مرتبط به آن موضوع را نیز در آن بخش نمایش داد.
 • شبکه های اجتماعی – مطالب شما به راحتی به شبکه های اجتماعی مانند Facebook ، Tweeter و غیره اضافه خواهند شد.
 • ماژول تبلیغات – تبلیغات دیگران را در سایت خود قرار دهید و مدیریت کنید.
هزینه طراحی وب سایت من چقدر است؟
برآورد هزینه طراحی وب سایت برای هر شخص یا شرکتی که تصمیم به راه اندازی وب سایت برای خود می گیرد، اولین قدم است.
 • خدمات اینترنتی نفیس به صورت رقابتی قیمت گذاری می شوند. به دلیل آنکه هر پروژه طراحی با دیگری متفاوت است، برای برآورد هزینه، جزئیات آنچه که شما از وب سایت خود انتظار دارید را باید بدانیم.
 • قیمت گذاری پروژه ها بر اساس زمانی است که برای طراحی آن مورد نیاز است.
 • اگر شما سقف بودجه ای برای خود در نظر گرفته اید، شرکت نفیس می تواند وب سایت شما را با مهارت در سقف بودجه شما نگاه دارد و بهترین نتیجه را به شما عرضه دارد.
 • به شما ضمانت می دهیم که هیچ هزینه پنهانی و مخفی وجود ندارد. همه چیز به صورت شفاف در قرارداد ذکر شده و هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.
 • هزینه های طراحی وب سایت معمولا بر حسب صفحه نمی باشد، بلکه بر حسب نفر ساعت لازم محاسبه می گردد. در هر صورت، مبنای محاسبه هر صفحه معادل یک برگ کاغذ A4 می باشد.
 • آغاز به کار طراحی ساختار وب سایت، منوط به ارائه قرارداد امضا شده و پیش پرداخت می باشد. مبلغ باقیمانده قرارداد پس از اتمام پروژه طراحی وب سایت و اعلام رضایت مشتری، دریافت خواهد گردید.
آیا غیر از هزینه اولیه، هزینه دیگری نیز باید پرداخت شود؟
خیر، غیر از مبلغ قرارداد، هیچ هزینه دیگری را پرداخت نخواهید کرد، مگر اینکه در حین انجام کار، درخواست اضافه کردن مطالب بیشتر، امکانات اضافه تر و خدمات دیگری داشته باشید. در آن صورت، هزینه آن محاسبه و اعلام خواهد شد. توجه داشته باشید که قرارداد اولیه، شامل هزینه های ثبت دامنه و هاست برای یک سال می باشد. در صورت تمایل برای تمدید هاست و دامنه خود در سال آینده، مبلغی که در قرارداد مشخص خواهد شد را باید پرداخت نمایید.
طراحی یک سایت چقدر طول می کشد؟
زمان تقریبی انجام پروژه های عادی طراحی وب سایت از زمان دریافت محتوا، تصاویر و جزئیات وب سایت شما، قرارداد امضا شده و پیش پرداخت، حدود 2 هفته می باشد. بالطبع، سایت های بزرگتر به زمان بیشتر و سایت های کوچک تر به زمان کمتری نیاز خواهند داشت.
محتوای مورد نیاز یک وب سایت چه باید باشد؟
در نظر داشته باشید که برای اجرای سریع تر و بهتر وب سایت شما، نسخه نهایی محتوای مورد نظرتان را آماده و به ما ارائه دهید. ما با کمال میل در مورد کم و کیف محتوای سایت به شما مشاوره خواهید داد. اغلب وب سایت ها به صفحات زیر نیاز دارند:
 • صفحه اصلی - این صفحه مهم ترین بخش وب سایت شما است. اولین برخورد مخاطبین سایت شما با این صفحه است و در نتیجه زمان زیادی برای طراحی این صفحه صرف خواهد شد. تصاویر بهترین و محبوب ترین کالا یا خدمات شما به همراه چند پاراگراف خلاصه فعالیت شما برای این صفحه مورد نیاز می باشد.
 • صفحه درباره ما – در این صفحه توضیحات مختصری راجع به تاریخچه شرکت، ساختار شرکت و هر مطلب دیگری در این زمینه ارائه می شود.
 • صفحه محصولات یا خدمات – در این صفحه شرح اطلاعات مربوط به فعالیت شما همراه با تصاویر و جداول قرار داده می شود که معمولا شامل زیر صفحه (sub-page) نیز می شود.
 • صفحه تماس با ما – در این صفحه اطلاعات مربوط به نحوه تماس با شما درج می گردد.
سایت خود را چگونه بروزرسانی کنم؟
بروزرسانی، ویرایش و ارسال محتوای جدید به وب سایت یکی از مهمترین اقداماتی که وب سایت شما را زنده نگه خواهد داشت. ما همیشه خواهان تداوم ارتباط با مشتریان خود هستیم و از این فرصت استفاده می کنیم تا هر چه بیشتر در خدمت شما باشیم. ما می توانیم برای انجام خدمات بروزرسانی محتوای شما را از طریق ایمیل دریافت و در وب سایت شما قرار دهیم. هزینه انجام این کار بر حسب نفر ساعت می باشد که پس از انجام کار محاسبه و اعلام خواهد شد.
آیا به من طراحی سایت را آموزش می دهید؟
خیر، آموزش مبحث تخصصی است که در حیطه فعالیت های شرکت نفیس نمی باشد. لطفا برای یادگیری طراحی سایت، به مراجع مربوطه مراجعه فرمایید.
قیمت های برآورد شده شامل موارد زیر نمی باشند:
 • تالیف و یا ویراستاری محتوا – هزینه انجام این کار بسته به حجم محتوا و یا زمان مورد نیاز محاسبه می شود.
 • تایپ مطالب – محتوای سایت به صورت تایپ شده در نرم افزارهای ویرایش متن (مثل Word و یا Notepad ) تحویل گرفته خواهد شد.
 • ویرایش و رتوش تصاویر گرافیکی – رتوش تصاویر، طراحی لوگو و یا طراحی مجدد عناصر گرافیکی شرکت شامل بسته های طراحی وب سایت نفیس نمی باشند. در صورت نیاز، هزینه انجام آن جداگانه محاسبه می شود.
 • صفحات اضافه تر از آنچه در قرارداد ذکر شده است – در صورتی که پس از شروع کار نیاز به اضافه کردن صفحات دیگر و یا تصاویر و گرافیک باشد، هزینه آن محاسبه و اعلام خواهد شد.